xXx - X Factor - Fanclub drží palce!

Blesk - Úterý 8. dubna 2008

16. dubna 2008 v 21:43 | Fanclub - Kamila Nývltová |  Drbárna

Nývltová u maturity

Finalistku X Factoru potrápila čeština

Kamila Nývltová včera před osmou hodinou ráno usedla do lavice. Čekala ji totiž písemná maturitní slohová práce z českého jazyka.

ČERVENÝ KOSTELEC (žig) - Náročný začátek týdne má za sebou soutěžící z pěvecké show X Factor Kamila Nývltová (18). Po třetím finálovém večeru, na kterém si vyzpívala u diváků postup do dalšího kola, musela ještě v noci odjet domů do Rtyně v Podkrkonoší.

Skládat na Střední průmyslovou školu oděvní v Červeném Kostelci písemnou maturitní zkoušku z českého jazyka vyrazila Kamila včera ráno.
"Byla to těžká noc, protože jsem spala jen čtyři hodiny, takže jsem docela unavená. Ráno jsem si akorát stihla vypít vodu a šla jsem," přiznala Kamila pár minut před zahájením maturitní práce. Z nabízeného výběru si vybrala vypravování. Téma: Příběh má svůj začátek a konec. Ten svůj nazvala: Můj život je zpěv. S jeho napsáním byla s přihlédnutím ke stresu celkem spokojená. Před sebou má v květnu ještě ústní maturitní zkoušku z češtiny, němčiny, ekonomiky, technologie a z praxe. A v září hurá na konzervatoř, kam ji už přijali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama