xXx - X Factor - Fanclub drží palce!

Blesk - Pondělí 7. dubna 2008

15. dubna 2008 v 21:00 | Fanclub - Kamila Nývltová |  Drbárna

Filmová noc X Factoru: Divoký kočky zamňoukaly ... a pak vypadly!

Praha - Noc s příchutí popcornu! Další díl pěvecké show X Factor se nesl v duchu filmových hitů. Ovšem včerejší finálové kolo bylo posledním "bijákem" pro vokální skupinu Divoký kočky + Dante. Tak rozhodli diváci a poté porota v souboji Kdo s koho?


Rudolf Šindlelář

V samotném přenosu se od Ondřeje Soukupa směrem ke skupině snesla ostrá kritika. Divoký kočky s Dantem "vymňoukaly" skladbu Got to be real ze snímku Příběh žraloka. "Myslel jsem, že jsem někde v mučírně," řekl. Možná jeho slova bylo impulsem pro televizního diváka, který tak raději posílal hlasy ostatním soutěžícím.
Večer se nepovedl ani Anně Ungrové, kterou do vyřazovacího boje Kdo s koho? poslali nejnižším počtem hlasů diváci rovněž. Ovšem v samotném souboji si před porotou vedla lépe a porotci rozhodli, že postupuje do dalšího finálového kola.
Televizní divák včera mohl spatřit třeba svérázné podání písně Eye of Tiger z filmu Rocky od skupiny All X či od svůdné blondýnky Martiny Pártlové píseň s názvem Sway, která zazněla ve snímku Smím prosit.
Nejlepší hlášky večera:
Osvaldová k Pártlové: "Martina je tak svůdná, že pod kostýmek si vzala bombarďáky."
Soukup k Pártlové: "Kdybych byl ve tři ráno opilej někde v baru v Českých Budějovicích, tak se do vás i zamiluju."
Soukup k Zonygovi: "Překřičíš náklaďák, i když mu praskne výfuk."
Fotky: Pro divoký kočky to byl poslední finálový večer; All X předvedli boxerskou show; Jiří Zonyga poprvé zazpíval pomalou píseň; Martina Pártlová byla ve včerejším večeru nejvíce sexy soutěžícím
Vyřazený soutěžící X Factoru v Blesku
Vyřazený finalista v pěvecké show X Factor přijde v pondělí do redakce Blesku, aby odpovídal na vaše telefonické dotazy. Zeptat se můžete na co chcete!

Volejte vyřazenému finalistovi do redakce Blesku v pondělí 7. 4. 2008 od 10 do 11 hodin na telefonní číslo: 225 977 265

A už v úterý 8. 4. 2008 od 12 do 13 hodin můžete prostřednictvím internetu chatovat s vyřazeným finalistou X Factoru. Dotazy pro vyřazeného finalistu X Factoru můžete posílat na adresu: http://blesk.cz/chat

Nývltová před finálovým večerem: Učila se na zkoušku z dospělosti

PRAHA (rš) - Soutěžící z pěvecké show X Factor Kamila Nývltová (18) strávila hodiny před finálovým večerem v knihách. Dnes totiž bude skládat písemnou maturitní zkoušku z českého jazyka. "Nejsou na školu moc myšlenky. Všechny mi je bere X Factor, ale věřím, že to zvládnu, protože z předmětu jako je český jazyk jsem měla vždy slušné známky," řekla sympatická Kamila, která navštěvuje Střední oděvní průmyslovou školu v Červeném Kostelci. "Je ale pravda, že minulý týden jsem se skoro vůbec neučila," dodala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama