xXx - X Factor - Fanclub drží palce!

Blesk - 5.4.2008 - Blesk na víkend

6. dubna 2008 v 19:05 | Fanclub - Kamila Nývltová |  Drbárna

BLESK uvádí Speciál X Factor

Kamila Nývltová (18): Dárek pro přítele - Noc plná vášně!

Zaujme roztomilým úsměvem i milým chováním. Jakmile ale vstoupí na pódium, stane se z Kamily dračice v plné parádě. Začne kroutit zadečkem a pánové jen sedí s otevřenou pusou. Teď toho má ale nad hlavu - vyhrabala se z nemoci, čeká ji maturita, a navíc oslava prvního roku s přítelem.

Blesk: Měla jste zánět ledvin, jak jste na tom?
"Už je to v pohodě. Dobrala jsem antibiotika a zánět ledvin je pryč. Jsem jen a trochu unavená. Doufám, že už se to nevrátí, nebylo to příjemné."
Blesk: Poznávají vás lidi na ulici?
"Když vyjdu do obchodu tak se někteří otočí. Třeba včera dvě malý holčičky, pozdravily mě, zamávaly. Bylo to milé."
Blesk: Studujete střední odbornou oděvní školu. V květnu vás čeká maturita, připravujete se?
"Měla bych, ale znáte to. Chtěla bych ji stihnout v běžném termínu, takže na hotelu mám s sebou všechny učebnice a zápisky, ale zatím jsem je otevřela jen jednou. A to na deset minut. Září to jistí." (směje se)
Blesk: Jaké zkoušky vás čekají?
"Z němčiny, češtiny, technologie, ekonomiky a písemná zkouška, kde budeme psát slohovku. A pak vlastně praxe - ale tu už mám za sebou."
Blesk: Co jste měla za úkol?
"Ušít dámské sako. Bylo to peklo, radši jej nechtějte vidět!" (směje se)
Blesk: Který maturitní předmět vám dělá problém?
"Určitě technologie. Probíráte tam přesný postup, jak navrhnout kalhoty, halenku, sako, blůzku - všechno podle pravidel. A to se okecat nedá."
Blesk: Za pár dní oslavíte s přítelem první společný rok...
"Přesně devátého dubna. Přijedu za Ondrou domů, abychom to oslavili společně. Určitě si uděláme velmi pěkný večer. A možná i noc." (směje se)
Blesk: Kde jste se vůbec potkali?
"Poprvé jsem ho viděla na plese, ale tam mě moc neokouzlil. To přišlo až časem, kdy se mi začal líbit a byl mi čím dál tím víc sympatickej."
Blesk: Nežárlí, když teď máte hodně ctitelů?
"Ani ne, on to chápe. Pracuje jako programátor a navíc skvěle jezdí na snowboardu. Takže spíše je mu jen smutno, že mu zas odjíždím. Ale to je oboustranné."
Blesk: A vy jste žárlivá?
"Já? Né! Tak možná trochu, ale zdravě. Vždyť drobná žárlivost je důkazem lásky. Rozhodně teda nejsem žádná hysterka!" (směje se)

10 nejlepších

Už dva vyřazovací večery za sebou mají soutěžící X Factoru. Zbývá desítka nejlepších. Kdo z nich dojde až do finále, které se koná 1. června?

Favorité

All X - Kluci z Brna mají zmáknutou choreografii, přesto už některé diváky při druhém finále nudili...
David Gránský (16) - Na prvním castingu všechny odzbrojil. Pak ale zklamal. Fanynky po něm šílí.
Kamila Nývltová (18) - Největší dračice celé soutěže s nejkratšími sukněmi. Pánové z ní nemohou spustit oči.
Jiří Zonyga (43) - Řidič kamionu s ohromnou energií, kterou dokáže skvěle prodat. Rocker od narození.

Outsideři

Martina Pártlová (28) - Neumí se naplno odvázat, je nevýrazná, i když bojovná.
Divoký kočky a Dante - Poslepované trio se stále nemůže sladit, možná mají v neděli poslední šanci.
Za 5 dvanáct - Šedé myšky - zpívají a doplňují se bezproblémově. Ale nechybí jim X Faktor?

Černí koně

Anna Ungrová (16) - Na přímý přenos si vždy nosí svou plyšovou žirafku pro štěstí. Stále se hledá.
Pavlína Ďuriačová (19) - Její "prostorová rozměrnost" v kombinaci s plným hlasem z ní dělá černého koně.
Ondřej Ruml (26) - Sázkové kanceláře na něj vypisují kurz pouze 12:1, jenže s každým dalším kolem překvapuje.

Den se soutěžícími z X Factoru. Jak tráví čas v hotelu?

Takhle teď žijeme!

Ústředním dnem, na který soutěžící po celý týden čekají, je finálová neděle. Od rána mají trému ze svého vystoupení, potí se jim ruce, opakují si texty a neustále zpívají, ladí a notují si. Týden má ale sedm dní. Co dělají po zbytek a jak tráví svůj běžný den od rána do večera? Blesk byl s nimi!

8:00 - Vstávat a cvičit!
Žádné lenošení do jedenácti se nekoná! "Mě se nechce vstávat nikdy, ráda si pospím. Zvlášť když mám vedle sebe moji Giraffe," směje se Anička Ungrová. Přibližně v osm všichni vylézají z postelí, musí se připravit, protože už dopoledne je čeká zkouška s korepetitorem, svým porotcem či hlasovými poradci. Tito "rádci" se jim postupně střídají.

9:00 - Hodně se nasnídat
Každé ráno je pro ně v restauraci připravená bohatá snídaně, na které si v hotelu dávají záležet. Kamila Nývltová (vlevo) nebo Pavlína Ďuriačová si mohou pochutnat na slanině, uzených a marinovaných rybách, sýrech, cereáliích, croissantech či bagetkách. "Já ráno běžně moc nesnídám, ale sem si zajdu rád. Nějak mi tu začalo chutnat," chlubí se Dante.
11:00 - Zkoušíme a připravujeme se
Už dopoledne čekají všechny individuální zkoušky. Ještě před nimi si ale musí soutěžící důkladně rozezpívat, aby byli připraveni. "Máme tu kazeťák, takže každý den pilujeme podle něj. Hodíme do něj naše oblíbený songy a ladíme," přibližuje Darina Danylová (vlevo) a souhlasně přikyvuje i její sestra Šťepánka a Tomáš Tran s přezdívkou Dante, který Divoký kočky doplnil.
13:00 - Doladění na pokoji
Následuje vydatný oběd a odchod na pokoj. "Tady si pak všichni ještě zkoušíme naše písně. Někdo hraje na kytaru, někdo si zpívá ze spaní, já ladím díky banju," usmívá se Ondra Ruml, který se sice v neděli ukázal s novým účesem, ale teď už má původní sestřih. "Rád experimentuju, změna účesu mi fakt nevadí," říká.
16:00 - Pořádně se vyblbneme!
Odpoledne začínají na soutěžící přicházet roupy. Někteří koukají na televizi, zajdou si do fitka, jdou na procházku do Prahy, jiní se zas snaží vyblbnout jak jen to jde. Třeba jako Pavlína Ďuriačová s Kamilou Nývltovou. Vzaly si obruč, přetahovaly se o ni na chodbě čtyřhvězdičkového hotelu, pak si Kamila Pavlínu osedlala jako koně a proháněly se spolu po patře... "Sranda musí být, my jsme holky tichý," smála se Kamila.
17:00 - Čas na práci
Večer si soutěžící dodělají vše potřebné - do školy či práce. David Gránský si třeba vyřizuje maily, Kamila se pro změnu připravuje na blížící se maturitu. "Na internet se teď dostanu málokdy. Co potřebuju ale stejně vyřídím rychle, takže v pohodě," prozradil idol.
19:00 - Hurá do kina!
Po večeři mají volnější zábavu. Dívky se zajdou podívat do krámků s oblečením, pánové proberou uběhlý den u pívka. Tuto středu ale měli téměř všichni jiný program - byli v kině na filmu Bobule. "Dlouho jsem nebyla v kině, a přitom filmy mám ráda," prozradila Pavlína a společně s Ondrou a Kamilou si nabrala popcorn.
23:00 - Konečně do postele
Po kině a dlouhém dni jsou všichni utahaní. Na noční dovádění je moc neužije, jen výjimečně. "Že bychom každý den pařili do pozdních nočních hodin, tak to vůbec," prozrazuje Martina Pártlová. "Zajdeme si třeba jen na skleničku vína," říká s úsměvem. Z celého dne zbývá už jen večerní hygiena. "Velká teplá vana, odlíčit a spát!" uzavírá a vyhazuje fotografa Blesku ze své koupelny.

Co mají na hotelu?

Čtyřhvězdičkový pražský hotel Mövenpick jim nabízí řadu možností, jak vyplnit svůj volný čas. Co mohou využít?

  • Finskou saunu a páru, kterou mají k dispozici podle libosti.
  • Fitnesscentrum s kompletním vybavením posilovacích strojů a nářadí.
  • Pokoj o rozloze 25 metrů čtverečních s klimatizací, satelitní televizí, telefonem a za poplatek pak třeba i Wi-Fi připojením k internetu.
  • Každý pokoj je vybaven prostornou koupelnou a vanou a vysoušečem vlasů.
  • Dva bary a dvě stylové restaurace. Jedna z nich je dokonce s terasou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama