xXx - X Factor - Fanclub drží palce!

Rozhovory o Kamile a s ní - První velké finále

25. března 2008 v 17:11 | Fanclub - Kamila Nývltová |  X Factor - Průběh soutěže
Leoš: Dámy a pánové: Kamila Nývltová! A Ondřej Soukup jí vybral ohnivou píseň od Jennifer Lopez - Let's get loud!
Kamila: (zpěv) Děkuju!
Petr: Mmmmm, noooooo... MmmmmMmmmmMmmm (Oh yeah/Olé)... Pane, pane, no... No Ondřeji, to ti gratuluju. To je dobrej úlovek.
Kamila: Děkuju.
Petr: Kamilo, samozřejmě že zpíváte krásně, to... pozná i ucho nezkušeného... tady třeba někde kde někdo takovej je. Mě se to moc líbilo jak jste zpívala, jak jste se pohybovala, už ten začátek byl jasnej prostě.
Kamila: Děkuju.
Petr: Takovej hned vod začátku. Noooo, dali vám krásnej kostým, nebo jestli jste ho vybírala sama. Hezky vás oblíkli, tak jako hodně vyzývavě, ale... Von ten váš zpěv je taky takovej vyzývavej. Bylo na vás krásný podívání.
Kamila: Děkuju, ...
Petr: Gratuluju.
Kamila: děkuju.
Gábina: Já myslím, že Petr měl, Petr měl ve všem naprostou pravdu. Já jsem na vás koukala a říkala jsem si, kdysi, kdysi byly v televizi, takovej, vo přestávce byl takovej košík, a v tom byly koťátka. A ty koťátka byly strašně roztomilý, a všichni se na ně hrozně... koukali. A já jsem říkala, dyk vona je jako to roztomilý koťátko, člověk by si to hned vzal domů. A vono vám potom z toho vyrostě za pár let taková velká kočka a pak to lidi házej do popelnice, ale to... Mě to...
Petr: No ták.
Gábina: Ale zpíváte úžasně, pohybujete se, pohybujete se naprosto úžasně, máte velký charisma, krásnej úsměv, nádherný nohy a... velký nadání.
Kamila: Děkuju.
Ondřej: Kamilo, já jsem se vlastně ani na vás nedíval. Já jsem se s velkým zadost..., zadostiučiněním díval na své dva kolegy, jak blednou, jak jim takhle padaj rysy, jak se jim začínaj třást ruce, to byl krásnej pocit. Za to vám děkuju. Skvělý, tančíte, zpíváte, všechno umíte.
Kamila: Děkuju. Děkuju móc!
Leoš: Gratuluju.
Kamila: Děkuju.
Leoš: Skutečně, mmmma.
Kamila: Děkuju.
Leoš: Já jsem strašně moc rád, že to o tom koťátku který by si potom chtěl někdo vzít domů, řekla Gábina, protože kdyby to řek Ondra nebo Petr, tak je to zejtra v novinách, to je jasný. Ale takhle u tý Gábiny je to v pořádku.
Petr: Já už jedno koťátko mám doma.
Leoš: Cože Petře?
Petr: Já už jedno koťátko doma mám.
Leoš: "Chachachachachachacha." Né tak, samozřejmě Petr pochválil délku tvých šatů. Já myslim že ty šaty jsou stejně tak dlouhý, jako měla Tereza Kerndlová v jiné pěvecké soutěži. Já si myslim že tím pádem je šance na vítězství veliká. Já bych chtěl jenom pozdravit tvoji rodinu. Kde je máš, prosimtě, Kamilko?
Kamila: Támhle.
Leoš: Prosimtě, já jsem zjistil, že tvůj táta...
Kamila: No.
Leoš: jo, se jmenuje Leoš.
Kamila: No.
Leoš: Mě by zajímalo, jakej je sympaťák, že jo?
Kamila: Jo, no, na 100 %.
Leoš: No jasně, Leoš, to je sympaťák tyjo. Pokud chcete hlasovat pro Kamilu Nývltovou, posílejte esemesky ve tvaru X mezera 3 na číslo 906 06 09, nebo volejte na telefonní pevnou linku kterou vidíte na televizní obrazovce. Děkujeme. Kamila Nývltová!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kemy kemy | Web | 25. března 2008 v 20:42 | Reagovat

Koukni na můj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama